Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma" - HK "Zemgale/LLU"

HOKEJS PRIZMA vs ZEMGALE (MATISS) 21 decembris

Tabulā 2. vietā esošā Zemgale decembrī bija uzvarējusi visās četrās spēlēs. Bet iepriekšējo spēli aizvadīja vien pirms 10 dienām.

Prizma novembra beigās ar 9:2 sagrāva Dinaburgu, bet tagad ir pēdējā vietā, jo decembrī zaudējusi visas 5 spēles.

Šovakar rīdzinieki gan sākumā izrādīja Zemgalei pienācīgu pretestību. Jelgavas komanda mājinieku vārtus atslēdza vien izmantojot vairākumu. Pēc tam vēl viens precīzs metiens Robertam Jekimovam un 2-0 Zemgales labā.

Prizmu turpināja pievilt disciplīna – 2. periodā jelgavnieki vēl divreiz izmantoja skaitlisko vairākumu.

Dāvis Straupe spēja gūt Prizmas goda vārtus, bet viesi bija precīzi arī vienādos sastāvos.

Noslēdzošajā periodā Zemgale guva vārtus arī spēlējot mazākumā un galu galā svinēja graujošu uzvaru ar 7 pret 2.

Pa diviem vārtiem guva Roberts Jekimovs un Kristaps Roķis, kurš kārtējo reizi bija precīzs komandai spēlējot mazākumā.