Latvijas hokeja Virslīga. HK "Prizma" 9:2 HK "Dinaburga"

Hokeja Virslīgas pastarīšu duelī Prizma un Dinaburga bija teju vienādās izejas pozīcijās – abām komandām tikai viena uzvara sezonā un pēdējās divas pozīcijas tabulā. Prizma gan oktobrī vairākās cīņās bija tuvu punktiem un savās mājās izmantoja nepārliecinoši spēlējošā Reiņa Liepiņa kļūdas, pie 2:0 Liepiņu, kurš pērn vēl uzspēlēja Rīgas Dinamo vārtos KHL, nomainīja. Tas Daugavpili neglāba. Pēc trešdaļas 4:0 par labu Prizmai. Otrajā periodā īsts vārtu birums – arī Prizma kapitulēja divreiz, bet pateicoties pašu veiksmēm uzbrukumu realizācijā, savu pārsvaru tikai palielināja – 7:2. Cerības uz izglābšanos pēdējās 20 minūtē Daugavpilij nebija un prizmai otrā uzvara sezonā 9:2.

Intervija - Armands Bērziņš, HK “Prizma” kapteinis

Uzvara Prizmai dod labas iespējas pacīnīties ar HS Rīgu par piekto vietu turnīra tabulā, līdz izslēgšanas zonai, kur ir Mogo, Zemgale, Liepāja un Olimp – gan ir ļoti tālu.