Latvijas futbola valstsvienība pirms spēles pret Gibraltāru

Latvijas valstsvienībai šis kvalifikācijas cikls ir viens no veiksmīgākajiem pēdējos gados, tiesa trīs neizšķirti pret rangā krietni augstāk esošām komandām daudziem var aizmirsties, ja šodien vēlreiz neapspēlēsim grupas pastarīti Gibraltāru, ko Rīgā pieveicām vien mača galotnē – 3:1. 

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

“Ļoti būtiska loma būs tiem spēlētājiem, kuri nesāks maču sākumsastāvā - cik ļoti viņi spēs pastiprināt komandas spēli ar svaigiem spēkiem, ar svaigu enerģiju. Tas spēles otrajā daļā ir tāds būtisks aspekts, kurš mums var palīdzēt sasniegt vajadzīgo rezultātu.”

Fiziskās izturības nozīmīgumu labi zina Riga FC spēlētāji, kuri Gibraltārā šogad zaudēja izšķirošo Eirokausu spēli. Par laimi Latvijas izlase no Norvēģijas uz Gibraltāru mūsējie devās pa tiešo ar līgumreisu ceļā spēkus lieki netērējot.

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

“Skaidrs, ka treneru štābs ļoti uzmanīgi vērojām šī te Gibraltāra kluba [Lincoln Red Imps] spēles UEFA Konferenču līgā. Ņemot vērā, ka tur bija pietiekami daudz Gibraltāra nacionālās izlases futbolisti. Pēc šīm spēlēm varēja novērtēt viņu gatavības līmeni un specifiskās individuālās kvalitātes.”

Latvijas izlasei uzvara Gibraltārā var dot vēl pāris vietas augšup FIFA rangā, kur mūsējie patlaban ir 136. vietā.

Komentāri

Kategorijas