Olimpiešu pasākumi

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis un Nacionālo bruņoto spēku vadība šodien uz Soču Ziemas olimpiskajām spēlēm pavadīja divus aizsardzības nozari pārstāvošus olimpiešus, bet kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks sarīkoja tikšanos ar bērniem.

Ar aizsardzības nozares vadību tikās biatlonists kareivis Andrejs Rastorgujevs no Militārās policijas un slēpotājs - zemessargs Jānis Paipals no 25. kājnieku bataljona. Andrejs olimpiskajam startam ir sagatavojies ļoti labi un viņam sarežģītā Soču trase patīk.Mūsu labākais biatlonists uz Sočiem dosies rīt.

Intervija - Andrejs Rastorgujevs, Latvijas izlases biatlonists

Slēpotājs Jānis Paipals ar olimpisko trasi iepazinies vien neklātienē un cer, ka viņa starta laikā gaisa temperatūra būs mīnusos. Mūsu slēpotāja treniņu plānus gan pabojāja sniega trūkums visā Eiropā.

Intervija - Jānis Paipals, Latvijas izlases slēpotājs

 

Olimpiešiem, tāpat kā karavīriem, kas dodas uz starptautisko operāciju vai misiju, līdzi tika dots Latvijas valsts karogs.

Kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks pēdējo sagatavošanās posmu pirms Olimpiskajām spēlēm aizvadīja Austrijas kalnos, bet pirms došanās uz olimpiādi viņš sarīkoja tikšanos ar jaunajiem klanu slēpotājiem. Šiem sportistiem viņš pastāstīja par savas karjeras sākumposmu un par mērķiem Soču olimpiādē.

Intervija - Kristaps Zvejieks, Latvijas izlases kalnu slēpotājs

Soču trasē Kristaps nav startējis, bet viņš cer, ka gaisa temperatūra noslīdēs zem nulles, lai viņš varētu startēt sev piemērotākos apstākļos. Mūsu kalnu slēpotājs uz olimpiādi dosies vien pēc divām nedēļām.

Komentāri

Kategorijas