Latvijas - Igaunijas basketbola līga. "VEF Rīga" - Tallinas ''Kalev''

Šoreiz sākums labāks padevās Tallinas komandai, kas iekrāja 4 punktu pārsvaru. Lielā mērā pateicoties arī latviešiem Mārim Ziediņam un Eduardam Hāzneram.

Pirmās ceturtdaļas izskaņā Arta Ates tālmetieni jau nosvēra grožus “VEF Rīga” komandas labā. Izšķiroša arī šoreiz bija 2. ceturtdaļa – rīdziniekiem padevās 8 punktu izrāviens, un “VEF Rīga” plus 10.

Pēc pārtraukuma lieliski no tālās distances uzbruka latvieši Kristers Zoriks un Artis Ate. Tas salauza viesu pretestību. Mājiniekiem jau 20 punktu pārsvars un spēles liktenis bija izšķirts. Izskaņā vefieši pārbrauca pāri viesu komandai – graujoša uzvara ar 97-51.

Intervija - Artis Ate, “VEF Rīga” aizsargs

“VEF Rīga” komandai šī bija 8 uzvara 9 spēlēs. Tabulā rīdziniekiem otrā vieta, bet pirmdien Atēnās paredzēta Čempionu līgas spēle pret “AEK”.