Kamaniņu sportistu aizlidošana

Spilgti dzeltenos tērpos Latvijas olimpiešu delegāciju varēja viegli atšķirt no pārējiem lidotgribētājiem. LAtvijas kamaniņu sportistu izlasē startam Olimpiskjās spēlēs ir iekļauti: 3 vīrieši un 2 dāmas vieniniekos, kā arī divas divnieku ekipāžas. Kopā ar viņiem ceļā devās arī treneru un tehniskā personāla pārstāvji. Sportistu vidū vispieredzējušākais ir Turīnas spēļu medaļnieks Mārtiņš Rubenis, kuram šīs būs jau 5 spēles karjerā. Kā atzīst pats sportists, tad par spīti visam ir noskaņots maksimāli.

Intervija - Mārtiņš Rubenis

Savukārt visjaunākā kamaniņu sportistu olimpiskajā saimē ir astoņpadsmitgadīgā Ulla Zirne. Viņai tās būs pirmās olimpiskās spēles. Tātad - debitante.

Intervija - Ulla Zirne

Uz Sočiem devās arī mūsu sporta amatpersonas. Ņemot vērā Krievijas vērienu, specifiku un pēdējā laika informāciju no Sočiem, šoriez īpaši jācer, ka tur uz vietas viss būs kārtībā.

Intervija - Einārs Fogel;is, LOK ģenerālsekretārs

Atliek vien piebilst, ka Latviju kopskaitā Sočos pārstāvēs itin kupla sportistu saime - 58 dalībnieki, kas startēsw 9 sporta veidos. Cerēsim, ka kāds no  viņiem spēļu laikā liks mums lepoties ar sevi un Latviju.

Komentāri

Kategorijas