V.I.P. 25. oktobris. Pirmais pusfināls

Laiks erudīcijai un piedzīvojumam! Kad kopā sportots vai baudīts brīvais laiks, nākamais līmenis ir pārbaudīt komandas spēku kopīgā prāta spēles duelī – izlēmis kapteinis būvinženieris Artūrs Jablonskis. Mūziķis Toms Juhņēvičs spēlēt vēlējies sen, bet dažādu iemeslu dēļ komanda neveidojusies. Nu beidzot, pa dažādiem ceļiem nākuši, trīs kungi ir VIP ložā pie Uģa Joksta. Šajā reizē tiks noskaidrota pirmā veiksmīgā komanda, kas spēlēs finālspēli. 

Artūrs Jablonskis – komandas kapteinis. Būvinženieris. Dzimis, audzis un skolojies Jūrmalā. Šobrīd galvenais laiks un rūpes tiek veltītas, audzinot divus mazus ziķerus. Brīvajā laikā Artūrs ar ģimeni vai draugiem labprāt dodas tuvākā vai tālākā ceļojumā. Aktīvs un kaislīgs snovbordists. Šīs ziemas galvenais mērķis ir snovborda instruktora sertifikāta iegūšana, lai pilnveidotu savas prasmes un iemaņas. 

Varis Putniņš – aktīvs un erudīts jaunietis. Mājsēdes laiks bija lielisks brīdis, lai dotos garos pārgājienos pa Latviju. Sniegotā un aukstā ziema ļāva izbaudīt vēl vienu hobiju – kalnu slēpošanu, šoreiz gan tepat Latvijā. Apgūst aktiermeistarības prasmes Dramaturgu teātrī. Amata brālis, kuram Varis gribētu līdzināties, ir aktieris Gints Andžāns. Kolēģi par Vari saka, ka viņš vienmēr cenšas izzināt detaļas un ir atvērts jauniem izaicinājumiem. Aktīvs erudīcijas spēļu skatītājs un dalībnieks. 


Jānis Bute – rīdzinieks, kura sirds pieder Jūrmalai. Ikdienu pavada pie datora ekrāna, veidojot saturu IT nozares uzņēmumam, taču vienmēr atrod laiku kādai sportiskai aktivitātei. Jānis ir gatavs doties pārgājienā jebkādos laikapstākļos, taču ar lielāko prieku arī atlaidīsies dīvānā, lai baudītu kādu labu grāmatu vai godalgotu filmu. Arī erudīcijas spēles Jānim nav svešas. 

Toms Juhņēvičs – komandas kapteinis, pianists un komponists, mācījies Talsu mūzikas skolā, Emīla Dārziņa Mūzikas vidusskolā, visbeidzot Mūzikas akadēmijā. Tētis diviem bērniem un par grūtāko darbu pasaulē atzīst bērnu audzināšanu. Par dalību prāta spēlē sapņo jau no bērnības, un beidzot tas ir piepildījies. Toma dzīves moto: “Tas ir, kā tas ir…” 

Valters Odzulis – jau piecus gadus ir NBS karavīrs, 12 gadus nopietni nodarbojies ar basketbolu, sports patīk visās izpausmēs. Interesē dokumentālais kino un spriedzes filmas. Ar kapteini klātienē pirmoreiz tiekas šobrīd, šādu likteņa pavērsienu – iespēju piedalīties spēlē palaist garām nedrīkstēja! Jānis Zaļums – strādā celtniecībā, ir namdaris, būvgaldnieks. Patīk aktīvs dzīvesveids, volejbols, futbols, skrien, vingro svaigā gaisā, lasa izziņu literatūru. Spēlē, lai izlīdzētu kapteinim, kad pēkšņi nācās meklēt jaunus dalībniekus!

Komentāri

Kategorijas