Riga IFF apbalvošanas ceremonijas un ballītes īsfilma

Astotais Rīgas Starptautiskais kino festivāls (Riga IFF), kas šogad norisinājās no 14. līdz 24. oktobrim, ir noslēdzies: 11 dienās izrādītas vairāk nekā 100 filmas un aizvadīti 5 konkursi. Nu žūrija ir izvēlējusies festivāla galvenās balvas – bronzas gaiļa statuetes un 3 tūkstošu eiro prēmijas ieguvēju.

Labvēlīgākos apstākļos Riga IFF apbalvošanas ceremonija notiktu klātienē, taču šogad festivāla rīkotāji vēlas dalīties priekā par festivāla izskaņu (par spīti pandēmijas apstākļiem) ar plašāku publiku – tādēļ ir tapusi Lienes Lindes režisēta īsfilma, kurā to, kā viss būtu varējis norisināties, izspēlē aktieris Gerds Lapoška, aktieris un komponists Toms Auniņš, kā arī pārsteiguma viesi.

Tāpat Riga IFF vēlas skatītājiem dāvāt vēl vienu svinīgu kino pieredzi, pēc festivāla beigām – pirmdien, 25. oktobrī, pulksten 19 festivāla tiešsaistes kinozālē būs iespēja atkārtotā seansā noskatīties Riga IFF galveno balvu saņēmušo darbu.

Riga IFF top ar Valsts kultūrkapitāla fonda, ES programmas “Radošā Eiropa – MEDIA”, Nacionālā kino centra un Rīgas domes atbalstu.