Latvijas futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Valmiera FC"

Galvenā trenera Tamaza Pertijas diskvalifikācijas dēļ valmieriešu spēli šoreiz diriģēja Jurģis Kalns. Lai arī laukuma saimnieki bija Spartaka futbolisti, pirmajā puslaikā daudz vairāk uzbruku viesi. Viņiem izdevās izveidot vairākas bīstamas epizodes pie jūrmalnieku vārtiem, tomēr noslēguma fāzē allaž mazliet pietrūka. Un tikai 38.minūtē beidzot valmieriešiem izdevās gūt vārtus, kad soda laukumā uz brīdi nepieskatīts palika Džibrils Gejs. Puslaika izskaņā viesiem radās vēl pāris labi momenti, uz ko Spartaks atbildēja ar vienu bīstamu sitienu.

Otrais puslaiks sākās ar Valmiera kluba ofensīvu, taču bez rezultāta. Tikmēr viena no nedaudzajām Spartaka aktivitātēm nesa augļus. Vārtu priekšā veiklākais izrādījās Leonels Vamba, un, gūstot savus 14 vārtus šosezon, viņš panāca izlīdzinājumu. Tiesa, mājinieku prieki bija īsi. Jo jau pēc dažām minūtēm valmierieši ar rikošeta palīdzību atguva vadību. Drīz bumba trešo reizi nonāca jūrmalnieku vārtos, kad pie vārtu tāla staba par to parūpējās Ibrahims Ndiape Sovs. Bet punktu mačam pielika Raimonds Krollis, uzstādot spēles galarezultātu – Valmieras uzvara ar 4-1.

Intervija - Raimonds Krollis, «Valmiera FC» uzbrucējs

Pēc pārliecinošās uzvaras Valmieras klubs saglabā izredzes pacīnīties ar līderiem RFS futbolistiem par čempionu titulu.