Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ventspils" - "TallTech"

Abas Latvijas Igaunijas līgas līdervienības BK «Ventspils» un Tallinas «TallTech» zaudējuma rūgtumu vēl nebija izjutušas. Abās komandās šosezon daudzpusīgs sastāvs bez noteiktiem līderiem. Spēles sākums ļoti līdzīgs, bet jau otrajā ceturtdaļā Ventspilij teicamas darbības lietuvietim Denisam Krestininam un Kristapam Ķilpam viņu pūlēm atpūtā ejot BK «Ventspils» izdevās iekrāt +16. Otro puslaiku BK «Ventspils» iesāka ar septiņu punktu izrāvienu pārsniedzot 20 punktu pārsvaru. Desmitkārtējā Latvijas čempione mazliet gan atslāba, bet turpinājumā savu darbu sāka darīt arvien labāk un skatāmāk – beigu beigās sagraujot līdz šim nezaudējušo Tallinas komandu ar 86:71, punktus guva katrs no 11 spēlei pieteiktajiem ventspilniekiem.

Intervija - Andrejs Šeļakovs, BK “Ventspils” kapteinis

Ventspilnieki pēc ceturtās uzvaras tikpat spēlēs kļūst par apvienotās Latvijas - Igaunijas līgas vienīgajiem līderiem. Tiesa BK «Ventspils» vēl nav spēlējuši pret turnīra favorītēm “VEF Rīga” un “Kalev”.