Hokeja Virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Mogo/LSPA"

Par Latvijas čempionāta līdervienību spēli no Jelgavas ziņo Normunds Melderis.

“Zemgales” un “Mogo” dueļa iznākums gan varēja mainīts pirmās pozīcijas īpašniekus, -  ja uzvarētu “Zemgale”, gan arī nostiprināt “Mogo”/LSPA līderu godu,- ja panākumu gūtu viņi. Pirmajā trešdaļā vienīgos vārtus guva “Mogo” hokejisti, kad precīzs bija Ričards Grīnbergs. Otrajā periodā, labi spēlējot vārtsargiem, spēle izlīdzinājās, bet rezultāts nemainījās. Toties pēdējās trešdaļas sākumā Rūdolfs Polcs “Mogo” pārsvaru dubultoja. Zemgaliešiem  nekas cits neatlika kā uzbrukt. Tomēr pie vārtu guvuma mājinieki tika vien septiņas minūtes pirms spēles beigām, kad ar soda metiena palīdzību izcēlās Artūrs Ozoliņš. Pēdējās minūtēs jelgavnieki nomainīja vārtsargu pret vēl vienu laukuma spēlētāju un bija tuvu neizšķirtam. Tomēr “Mogo” izturēja un svinēja vērtīgu uzvaru ar 2-1. Labākā spēlētāja balvu saņēma “Mogo” aizsargs Oskars Bārtulis.