MHL. HK "Rīga" - Jaroslavļas "Loko"

Pēc sezonas Rīgas Dinamo treneru kolektīvā, pie HK “Rīga” stūres atgriezies Raimonds Vilkoits. Sezonu rīdzinieki sāka teicami – pirmajos sešos mačos piecas uzvaras.

Bet turpinājums, kā jau jauniešiem mēdz gadīties, pagalam neizdevies – 8 zaudējumi pēc kārtas. Vakar šo sēriju izdevās pārtraukt uzvarot “Loko” ar 4-3, visos vārtu guvumos iesaistījās Rīgas Dinamo uzspēlējušais Patriks Zabusovs viņam gūti vārti un 3 rezultatīvas piespēles. Šī vakara spēlē viņš tika īpaši pieskatīts.

Rīdzinieki bija apņēmības pilni turpināt uzvaru gājienu. Sākums līdzvērtīgs – skaistus vārtus guva Deniss Vilmans, viņš panāca 1-1. Teicamu piespēli viņam adresēja rīdzinieku rezultatīvākais vīrs šosezon Ģirts Silkalns.

Pēc pārtraukuma Jaroslavļas komanda nodemonstrēja kāpēc atrodas Rietumu konferences 2. vietā. Viņi 2. periodā guva vārtus.

Rīdzinieki atbildēja ar Patrika Zabusova precīzu metienu.

Trešajā trešdaļā Rīga guva divus vārtus, bet viesi atbildēja ar to pašu. Līdz ar to rīdzinieki piedzīvoja kārtējo zaudējumu ar 4-6.

Intervija - Ģirts Skaistkalns, HK “Rīga” uzbrucējs

HK “Rīga” 17 komandu konkurencē saglabā 12. vietu rietumos. Izslēgšanas mačos iekļūs 8 labākās komandas.