Latvijas karogu Olimpiādes atklāšanas ceremonijā nesīs Sandis Ozoliņš

Bija paredzams ka valsts karogu nenesīs kamaniņu sportisti vai biatlonisti, jo viņiem jau nākamajā dienā pēc atklāšanas ir plānoti starti, bet Latvijas sabiedrībā bija izskanējis, ka izteikts favorīts uz karognetvijas karogu Olimpisēja godu ir pieredzējušais hokeja izlases aizsargs Sandis Ozoliņš kuram konkurenci sagādāt varētu vien Martins Dukurs. Latvijas olimpiskās komandas saliedēšanas pasākumā mūsu delegācijas vadītājs Žoržs Tikmers paziņoja, ka tieši Ozoliņš nesīs valsts karogu atklāšanas ceremonijā.

Intervija - Sandis Ozoliņš, Latvijas hokeja izlases aizsargs

 Sandis Ozoliņš no 1998. līdz 2006. gadam bija viens no Latvijas hokeja izlases līderiem. Viņš ir piedalījies divās Ziemas Olimpiskajās spēlēs – 2002. gadā Soltleiksitijā un 2006. gadā Turīnā. Pēc Turīnas ziemas Olimpiskajām spēlēm Ozoliņš atvadījās no izlases. Savukārt pirms Soču ziemas Olimpisko spēļu hokeja kvalifikācijas turnīra atgriezās valstsvienības rindās un palīdzēja izlasei kvalificēties ceturtajai Olimpiādei pēc kārtas.

Pirms olimpiešu saliedēšanas pasākuma mūsu sportisti piedalījās drošības instruktāžā, kurā tika uzsvērts, ka Olimpiskajos objektos ir nodrošināta simtprocentīga drošība un sportistiem pats svarīgākais ir neatstāt šos objektus.

Soču olimpiskās spēles norisināsies no 7. līdz 23.februārim.

Komentāri

Kategorijas