Pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas spēle

Otrdien, 28.janvārī Valmierā sākās Pasaules čempionāta florbolā kvalifikācijas spēles. Pirmajā mačā Itālija uzvarēja Lihtenšteinu, bet otrajā spēlē tik tikko Latvija ar 9 pret 2 uzvarēja Ungāriju.

Mūsu izlases kvalifikācijas grupā bez Ungārijas spēlē arī Itālija, Lihtenšteina un Norvēģija.

Pasaules čempionātam kvalificēsies šīs grupas divas labākās komandas.

Turnīra galvenās favorītes ir Latvijas un Norvēģijas valstsvienības, kuras piedalījušās visos līdzšinējos pasaules čempionātos.

Mūsu komandai šovakar līdz pirmā perioda vidum klājās smagi – uzbrukumā nekas neizdevās un aizsardzība arī nebija no tām labākajām. Spēles lūzums notika tad, kad mūsu vārtasargs bija atstājis vārtus un mūsu komandai izdevās gūt pirmos vārtus – šoreiz precīzs bija Artis Raitums, nu maisam gals bija vaļā un Latvijas izlase guva vēl trīs vārtus - precīzi bija Ingus Laiviņš, Ainārs Juškēvičš un  Kārlis Bulāns.

Otrās trešdaļas sākumā Ungāri pateicoties mūsu puišu kļūdai spēja gūt vārtus, taču ar to viņu prieki beidzās – mūsu komanda pārspēja ungāru vārtsargu vēl trīs reizes.

Noslēdzošajās 20 minūtēs Latvijas izlase stabili noturēja uzvaru. Nākamā spēle mūsējiem rītvakar pret Lihtenšteinu.

Jāpiebilst, ka Latvijas Florbola savienība sadarbībā ar Latvijas Fanu organizāciju rīko braucienu ar bezmaksas autobusu un ielūgumiem uz divām valstsvienības spēlēm ceturtdien un piektdien pret Norvēģijas un Itālijas izlasēm. Plašāka informācija pieejama mājaslapā floorball.lv.

Komentāri

Kategorijas