V.I.P. 4. oktobris. Pirmais pusfināls

Kad dienas strauji kļūst īsākas un daba krāsojas rudens krāsās, īstais laiks vakara stundas izmantot intelektuālām nodarbēm, lasīt, izzināt lietu un parādību noslēpumus vai pirmdienās ļauties erudīcijas spēlei “Veiksme. Intuīcija. Prāts”. Šādu izvēli apdrošināšanas uzņēmumā “BTA” izdarījuši darbinieki un apvienojušies komandās. Pirmā dueļa kapteines – Sanita Gulbe un Elīna Zvejniece. 

Sanita Gulbe – komandas kapteine. IT speciāliste, datu noliktavas pārzine jau teju 20 gadus. Mīļākā nodarbošanās kopš bērnības ir pētīt pasaules karti (toreiz – uz grīdas izrullētu pasaules karti, tagad “Google Maps”). Aizraujas ar “eksperimentiem” dārzā, visaizrautīgāk to dara ar tomātiem, šajā sezonā ar 33 tomātu šķirnēm. Tumšos ziemas vakaros ada zeķes visai radu saimei. Četru bērnu mamma. Beāte 

Krista Andžāne – kapteines kolēģe. Beigusi RTU un kļuvusi par finanšu inženieri, tomēr šobrīd strādā IT jomā. Vidusskolas laikā paspējusi būt visur – skolēnu domē, Eiropas klubā, korī, kā arī pārstāvējusi skolu sporta sacensībās, pamatdisciplīna – šķēpmešana. Kafijas pauzes ar kolēģiem pavada, spēlējot galda futbolu. Brīvdienās dodas dabā. Ikdienā visu cenšas uztvert pozitīvi, ar smaidu, kas atspoguļojas arī viņas automašīnā, kurai ir spilgti rozā diski. 

Kaspars Freimanis – kapteines kolēģis, IT speciālists. Neatlaidīgs un zinātkārs. Jebkurā brīvā brīdī izmantos iespēju uzlabot savas zināšanas: vācu valodas pašmācība, programmēšana, gudrā māja – viss viņam ir pa spēkam. Kaismīgs motociklists. Motopele, kas savas analītiķa zināšanas izmanto, lai atrastu labāko veidu, kā cauri bezceļiem nogādāt savu motociklu dubļu kalna otrā pusē. 


Elīna Zvejniece – komandas kapteine. Mārketinga un sabiedrisko attiecību departamenta direktore “BTA”, mārketingā darbojas jau 15 gadus. Ir novērots līderes gars, ir orientēta uz rezultātu, labi organizēta, uzskata, ka visa pamatā ir komunikācija. Patīk sports, labākie gadi aizvadīti basketbola laukumā. Intereses: mūzika, ceļošana, teātris. Ideālās sastāvdaļas atpūtai: ģimenes kopā būšana, laba grāmata, lauku mājas terase, pirts rituāls, sarunas. 

Māris Stepiņš – kapteines kolēģis no Juridiskā departamenta. Aizraujas ar viduslaiku vēsturi, jo īpaši ar Livonijas laiku. Patīk pavadīt laiku labā kompānijā, ar humoru ir uz tu. Brīvajā laikā aktīvi sporto – skriešana ir Māra trumpis. Miera osta ir garie pārgājieni ar ģimeni. 

Mārtiņš Kleinhofs – kapteines sportiskākais kolēģis. Azartisks – dalība spēlē ir tam pierādījums. Īpaši tuva tēma ir sports, nopietna pēdējo gadu nodarbe – riteņbraukšana. Plašs redzes lauks, zina šo un to, tāpēc ir labs komandas biedrs “V.I.P.” spēlē.

Komentāri

Kategorijas