MHL. HK "Rīga" - "SKA-1946"

“Rīgas” un “SKA 1946” komandu mača šīs dienas rezultāts bija līdzīgs vakardienas spēlei. Tomēr atšķirība bija tā, ka vakar izšķirošā bija pēdējā trešdaļā, bet šodien daudz ko noteica pirmais periods. Vispirms neuzmanīgi ielaisti vārti pēc rikošeta. Tad sekoja pēc pusotras minūtes vārtsarga Kārļa Mežsarga nepiesegts vārtu tuvais stūris, un uz tablo jau 0-2. Otrajā trešdaļā spēle izlīdzinājās, un bija tikai loģiski, ka Rīgas hokejists Patriks Zabusovs vienus vārtus atguva. Tomēr intriga drīz izdzisa, jo SKA diezgan ātri atbildēja ar to pašu, un rezultāts 1-3. Pēdējā periodā cīņa bija puslīdz līdzīga, taču vārtu momentus labāk izmantoja viesi. Viņi vēl divas reizes sarūgtināja mūsējo vārtsargu, un summā sanāca zaudējums ar 1-5.

Intervija - Patriks Zabusovs, HK “Rīga” uzbrucējs

Atzīmēsim, ka “Rīgas” hokejistiem tas ir jau sestais zaudējums pēc kārtas, un viņi Rietumu grupā noslīdējuši uz 12.vietu.