Baltijas līga handbolā "Dobeles Tenax" - "Dragunas"

Baltijas handbola līgā “Tenax Dobele” un Klaipēdas “Dragunas” komandu spēle bija tabulas kaimiņu duelis. Bilance abām vienībām bija vienāda. Cīņas sākumā minimālu vadību ieguva lietuvieši. Tomēr “Tenax” ātri to pārņēma un iekrāja trīs vārtu pārsvaru. Puslaika izskaņā gan “iestrēga” “Dobeles” uzbrukums. To izmantoja “Dragunas” handbolisti, un, atpūtā ejot, jau bija plus divi viesiem – 15-17. Klaipēdiešu vadībā turpinājās līdz otrā puslaika vidum, kad, gūstot vairākus vārtus pēc kārtas, dobelnieki panāca izlīdzinājumu 23-23. Turpinot labi spēlēt aizsardzībā, mājinieki jau paši ieguva četru vārtu pārsvaru. Iekrāto izdevās saglabāt, un izcīnīt vērtīgu uzvaru ar 29-25.

Intervija - Oskars Arājs, “Tenax Dobele” handbolists

“Tenax” tā ir trešā uzvara četrās spēlēs, un viņi noteikti tabulā pakāpsies dažas vietas uz augšu.