Latvija futbola Virslīga. FK "Spartaks" - "Riga FC"

Latvijas virslīgā Liepāja savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar turnīra līderi RFS, bet Metta nospēlēja 2:2 ar Daugavpili. Par Spartaka un Riga FC komandu spēli no Jūrmalas ziņo mūsu korespondents Normunds Melderis.

Spēle Slokas stadionā, pirmkārt, bija svarīga Rīgas klubam, kas ar “Valmieras” un “Liepājas” komandām cīnās par otro vietu tabulā. Kamēr jūrmalnieku piektā vieta ir daudz stabilāka. Pirmajā puslaikā bija jūtams neliels viesu pārsvars, taču bez bīstamiem momentiem. Toties “Spartaka” atsevišķie uzbrukumi izdevās asāki. Tā puslaika vidū Leonels Vamba ar 1-0 vadībā izvirzīja mājiniekus. Pēc pārtraukuma notika gaidītais – rīdzinieki pilnībā ieguva iniciatīvu un nemitīgi uzbruka. Bīstamākās epizodes radās pēc sitieniem ar galvu. Tieši šādā veidā viesu kapteinis Antonijs Černomordijs panāca izlīdzinājumu. Atlikušajās 15 minūtēs Rīgas klubs uzbruka, cik spēja, tomēr panākt uzvaru. Neizšķirts 1-1. Tas vēl vairāk attālināja Rīgas klubu no otrajā vietā esošajiem Valmieras futbolistiem.