Dainis Kazakevičs nosauc kandidātu sarakstu PK izcīņas kvalifikācijas spēlēm

Futbola izlases galvenais treneris Dainis Kazakevičs nosaucis kandidātu sarakstu gaidāmajām PK izcīņas kvalifikācijas spēlēm pret Nīderlandi un Turciju. Plašāk stāsta Matīss Timofejevs.

Abas PK kvalifikācijas spēles oktobrī Latvija aizvadīs savā laukumā – Daugavas stadionā 8. oktobrī uzņemsim Nīderlandi, bet trīs dienas vēlāk Rīgā viesosies Turcija.

Šoreiz sastāvā ir vairāki iztrūkumi – nav izsaukti Dāvis Ikaunieks, kurš nespēlē Liepājas pirmās komandas rindās, Renārs Varslavāns, kurš pievienosies U-21 izlasei, kā arī Polijas Ekstraklases futbolists Kristers Tobers. 

Intervija - Dainis Kazakevičs, Latvijas futbola valstsvienības galvenais treneris

No savainojuma turpina atlabt vidējās līnijas līderis Jānis Ikaunieks, treneri cer, ka nākamās nedēļas laikā viņa gatavība, lai aizvadītu spēles uzlabosies.

Sakrāto dzelteno kartīšu dēļ izlasei nevarēs palīdzēt uzbrucējs Vladislavs Gutkovskis. Līdz ar to priekšējā līnijā ierindā būs vien jaunais Valmieras komandas uzbrucējs Raimonds Krollis un Nīderlandes augstākās līgas klubā “Cambuur” vēl ne spēli neaizvadījušais Roberts Uldriķis.

Komentāri

Kategorijas