V.I.P. 27. septembris. Fināls

Pirmdienas vakarā ir laiks pārbaudīt veiksmi, intuīciju, prātu, domāt un zināt, priecāties par pareizām atbildēm, neskumt par nepareizām, jo atbildes uz visiem jautājumiem sniegs Uģis Joksts. Šoreiz spēles laukumā komandas tiekas uz finālspēli, līdzi just varēsim Sandras Vīksnas un Ģirta Gornostaja komandām. 

Sandra Vīksna – komandas kapteine. Juriste, profesiju apguvusi Latvijas Policijas akadēmijas maģistra programmā. Vienmēr gatava jauniem izaicinājumiem un piedzīvojumiem. Cenšas izmantot visu, ko dzīve piedāvā, ja vien netiek pārkāpts Civillikuma 1415. pants. Ģeogrāfiju joprojām mācās ceļojot, patlaban pārsvarā apgūstot Latvijas skaistākās vietas. 

Harijs Cīska – joprojām sirdī vēsturnieks, bet ikdienā saistīts ar IT sfēru. Bērnībā aizrāvies, pārplānojot valstu robežas kontūrkartēs. Tas nav palicis bez sekām – joprojām spēj noteikt valsti pēc tās kontūrām. Uz televīziju nāk ne jau tamdēļ, lai nodotu sveicienus radiem un draugiem. 

Uģis Ģermanis – dzimis Ziemeļvidzemes plakankalnēs pie Braslas iztekas. Interesē ģeogrāfija, rokmūzika un sarkanvīns. Brīvo laiku cenšas pavadīt aktīvi – dodoties pastaigās, velo vai laivu braucienos, kā arī apmeklējot dažādus koncertus. 


Ģirts Gornostajs – komandas kapteinis, vecākais referents Lauku atbalsta dienestā. Interesē, bet ne vienmēr padodas sports un ģeogrāfija. Labprāt lasa žurnālus, kas sniedz zināšanas. Patīk cipari, ir aizrāvies ar video prasmēm, patīk filmēt, montēt, tāpēc bieži līdzi ir kamera. Lepns latgalietis, bet latgaliski runāt pilnībā neprot. Patīk aktīvs dzīvesveids, brauc ar velo, uzspēlē basketbolu. 

Ivo Zemturis – kapteiņa kolēģis Lauku atbalsta dienestā. Uzskata, ka ir erudīts daudzās jomās. Skrien maratonu. Seko līdzi hokejam, basketbolam, futbolam un ir aizrāvies ar sporta menedžeru “fantasy” spēlēm. Priekšroku dod filmām un grāmatām par vēsturiskajiem notikumiem. 

Juris Griņevičs – kapteiņa priekšnieks. Departamenta direktors Lauku atbalsta dienestā. Parasti darbā paliek visilgāk. Vienmēr ir gatavs uzņemties atbildību. Ar skatienu nākotnē, neapstājas pie sasniegtā, pieņem izaicinājumus un izmanto savas zināšanas kosmosa tehnoloģijās, radot inovatīvus risinājumus darbā. Juris ir prasīgs pret sevi un tic labajam.

Komentāri

Kategorijas