Autosports Latvijā

Baltijas, Latvijas čempionāts autošosejā

Biķernieku trasē divu dienu programmā kopā plānots noskaidrot labākos 10 dažādās auto klasēs. Lielāko interesi izraisīja BMW 325  klases braucieni, kur startēja 30 sportisti. Pirmajā braucienā nepārspēts palika lietuvietis Karols Jovaiša, bet Matīss Mežaks finišēja otrais. Ceturto vietu ieņēma Konstantīns Calko. Otrajā braucienā Mežaks spēja ilgu laiku atrasties līdera godā, kas viņam dotu uzvaru. Tomēr pielijušā trasē viņš pieļāva pāris kļūdas un beigās finišēja tikai sestais, kas summā deva trešo vietu.

Intervija - Matīss Mežaks, 3.vietas ieguvējs BMW 325

Tikmēr finišējot otrais, uzvaru posmā ieguva lietuvietis Karols Jovaiša. Savukārt otrs mūsu favorīts Calko braucienu nepabeidza. Tikmēr BTC un 1600 klašu kopējos braucienos vairāk nekā pārliecinoši divreiz pirmais finiša līniju sasniedza lietuvietis Aurims Mistauts. Pašlaik Biķerniekos vēl turpinās 6 stundu izturības brauciens.

Latvijas čempionāts rallijkrosā

333 trasē ar sesto - noslēdzošo posmu finišēja Latvijas rallijkrosa čempionāta sezona. Kopā Latvijas čempioni tika noskaidroti sešās auto klasēs. Visprestižākajā Spercar klasē šajā posmā finālā uzvaru izcīnīja Ronalds Baldiņš, bet kopvērtējumā sev zelta medaļu nodrošināja Edvards Egle. Super 2000 klasē viņa panākumu spēja atkārtot Ivo Gabrāns. Lada jeb Žiguļu grupā posmā pirmais bija Emīls Krūmiņš, toties sezonas vērtējumā labākais izrādījās Emīls Liepiņš. BMV klasē, izcīnot otro vietu finālā, čempiona laurus sev sagādāja Raivis Galviņš. Vēl jāatzīmē jaunāko dalībnieku kroskārtu starti. Te čempionātā zelta medaļu sev nodrošināja Dāvis Tobiass.