Latvijas hokeja virslīga. HK Zemgale/LLU 6:2 HK Dinaburga

Arta Ābola vadītajai Zemgale LLU starpsezonā nomainījušies 14 hokejisti. Pirmajā maiņā palikuši Roberts Jekimovs un Kirils Tambijevs, bet Rustama Begovu vietu ieņēmis 13 gadus ārzemju čempionātos spēlējušais Artūrs Ozoliņš. Daugavpils Dinaburga saglabājusi teju visus līderus ieskaitot kapteini Sergeju Pečuru. Prom devies vien rezultatīvais aizsargs Deniss Berdņiks.

Šī vakara mačā pirmajā periodā divreiz precīzi bija jelgavnieki, bet otrā perioda sākumā skaisti nospēlēja Pečura pnākot 1-2. Tas kārtīgi saniknoja Zemgali, kas guva 3 vārtus pēc kārtas. Perioda izskaņā katra komanda guva vēl pa vieniem vārtiem.

Noslēdzošajā periodā ne mājinieki, ne viesi vārtus neguva – līdz ar to jelgavniekiem uzvara ar 6-2. Zemgales rindās Patriks Zabusovs guva 2 vārtus.

Intervija - Roberts Jekimovs, “Zemgale/LLU” uzbrucējs

Latvijas čempionātā katra komanda ar katru spēlēs sešas reizes, izslēgšanas spēlēs iekļūs 4 labākās vienības.