sestdiena, 13. augusts

Vārda dienas: Klāra, Vizma

Latvijas Sabiedriskie Mediji Bērnistaba

V.I.P. 6. septembris. Fināls

Laiks pirmajam sezonas finālam, tajā tiekas divu studentu korporāciju dalībnieki. Varbūt spēles iespaidā korporāciju rindas pildīsies ar jauniem biedriem – kā to izdarīt, arī par to visticamāk stāstīs kapteiņi Inese Saldābola un Raimonds Zukuls, bet Uģis Joksts, protams, uzdos erudīcijas jautājumus.

Inese Saldābola – komandas kapteine. Molekulārās bioloģijas nozarē strādā kopš studiju laika, bet uzreiz pēc grāda iegūšanas pieteikusies izglītības projektam «Iespējamā misija» un skolā mācījusi bioloģiju un dabaszinības. Vēlāk strādājusi Latvijas Universitātē; izstrādājusi mācību materiālus, līdzdarbojusies projekta «Mācītspēks» izveidē.

Kristīne Meija - sapņojusi par skolotājas profesiju, bet pēc kādas dzirdētas intervijas izvēle tomēr vērsusies par labu tiesību zinātnēm. Labprāt ceļo, apmeklē teātra izrādes un lasa grāmatas. Uz dzīvi skatās nosvērti un apdomīgi. Domā, ka spēlei tas ļoti labi piestāv – izsvērt zināmo un mierīgi, bez stresa nonākt pie atbildes.

Inese Urpena - patiesi izbauda operu, klasisko mūziku un ātru braukšanu ar auto. Brīvā laika nodarbe ir galda teniss, kur Inese spēlē veterānu komandā. Labprāt patīk citus pamācīt, ja tie uzbrūk datoriem – tas no pasniedzējas darba pieredzes, strādājot ar IT prasmju pilnveidi studentiem. Kā brīvprātīgā Asaru bibliotēkā māca Jūrmalas pensionārus.


Raimonds Zukuls – komandas kapteinis, korporācijas «Lettonia» filistrs. Korporācijā uzņemts 1998. gada rudenī. Uzskata, ka korporācijā iegūtā pieredze ir noderējusi gandrīz ikkatrā dzīves situācijā. Brīvajā laikā patīk ceļot, spēlēt basketbolu un futbolu. Dzīves moto – «visam savs laiks». Ikdienā ir Muitas pārvaldes direktors.

Oskars Kirkils – korporācijas «Lettonia» komilitonis. Korporācijā uzņemts 1999. gada rudenī. Korporācija viņam sniedz plašāku skatu uz dzīvi. Brīvajā laikā patīk uzspēlēt futbolu vai basketbolu un apmeklēt prāta spēles klātienē. Vasarās ar ģimeni cenšas izbraukt ceļojumā ārpus valsts. Dzīves moto – «labāk ir teikt jā un darīt, nevis nožēlot neizdarīto».

Ričards Kļaviņš – korporācijas «Lettonia» zēns. Korporācijā uzņemts 2019. gada rudenī. Izbauda laiku ar ģimeni pie dabas, kad atbrīvojas laiks no darba un studijām. Kopš skolas laikiem īpaši interesē vēsture, ko arī studē. Kā dzīves moto vislabāk patīk – «padarītie darbi patīkami», kas ir arī viena no «Lettonias» devīzēm.

© 2022 LSM.LV Jebkādu materiālu pilnīga vai daļēja izmantošana atļauta tikai ar lsm.lv redakcijas atļauju.
Ziņot par kļūdu: [email protected]