V.I.P. 30. augusts. Otrais pusfināls

Uģa Joksta spēles vadītāja pieredze ļaus būt profesionālim un nemulst sešu lielisku studenšu korporāciju dalībnieču zinātkārajā kompānijā. Inese Saldābola ar komandu pārstāv korporāciju “Imeria”, Ilzes Siliņas-Osmanes komanda ir no korporācijas “Spīdola”. Dāmām dalība spēlē ir kā neliela avantūra – mešanās nezināmajā, tomēr šī izaicinājuma vērta. 

Inese Saldābola – komandas kapteine. Molekulārās bioloģijas nozarē strādā kopš studiju laika, bet uzreiz pēc grāda iegūšanas pieteikusies izglītības projektam “Iespējamā misija” un skolā mācījusi bioloģiju un dabaszinības. Vēlāk strādājusi Latvijas Universitātē, izstrādājusi mācību materiālus, līdzdarbojusies projekta “Mācītspēks” izveidē. 

Kristīne Meija sapņojusi par skolotājas profesiju, bet pēc kādas dzirdētas intervijas izvēle tomēr vērsusies par labu tiesību zinātnēm. Labprāt ceļo, apmeklē teātra izrādes un lasa grāmatas. Uz dzīvi skatās nosvērti un apdomīgi. Domā, ka spēlei tas ļoti labi piestāv – izsvērt zināmo un mierīgi, bez stresa nonākt pie atbildes. 

Inese Urpena - patiesi izbauda operu, klasisko mūziku un ātru braukšanu ar auto. Brīvā laika nodarbe ir galda teniss, kur Inese spēlē veterānu komandā. Labprāt patīk citus pamācīt, ja tie uzbrūk datoriem – tas no pasniedzējas darba pieredzes, strādājot ar IT prasmju pilnveidi studentiem. Kā brīvprātīgā Asaru bibliotēkā māca Jūrmalas pensionārus.

Ilze Siliņa-Osmane – komandas kapteine, studējusi starptautiskās attiecības, strādā valsts pārvaldē. Patīk lasīt fantāzijas un detektīvžanru literatūru, bet mīļākā rakstniece ir Inga Ābele. Skolas laikā piedalījusies erudīcijas konkursos. Patīk klausīties un skatīties dažādas erudīcijas spēles. 

Ilze Balode studējusi vēsturi un pedagoģiju, strādā valsts pārvaldē. Interesē daudzas lietas, īpaši māksla visās tās izpausmēs, filozofija un psiholoģija. Patīk daudz runāt, bet arī uzzināt citu viedokļus. Izjūt izaicinājumu un motivāciju jaunu prasmju apgūšanā un pašizaugsmē. 

Ance Saulīte studējusi humanitārās zinātnes, ir komunikāciju speciāliste Cēsu novada pašvaldībā. Interesē māksla, aktīva atpūta dabā, radu rakstu pētniecība un viss, kas notiek pasaulē. Dažkārt pati veidojusi erudīcijas spēles draugiem un kolēģiem. Interešu loks ir plašs – sākot no ārpolitikas, beidzot ar mākslu un sportu.

Komentāri

Kategorijas