Olimpiskais atlases turnīrs hokejā. Latvija – Ungārija

Pekinas ziemas olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīros šodien brīvdiena. Gan Rīgā, gan Bratislavā un Oslo. Latvija savā grupā pēc divām kārtām līdere – divas uzvaras. Rīt pēdējā spēle pret Franciju.

Vakar vakarā izdevās gūt panākumu, šoreiz pret Ungāriju īsta sagrāve pretiniekiem 9-0. Pēc pirmā perioda gan bija tikai 1-0, kaut metienu attiecība graujoša 2—0. Arī pēc otrā perioda 1-0, toties trešajā astoņi gūtie vārti, īsts birums pašā izskaņām īpaši pēdējās minūtēs. Trīs panākumi šajā mačā Rūdolfam Balceram, pa diviem Bļugeram, Ķēniņam un Rodrigo Ābolam, Divās spēlēs izlasei izcila bilance, divas uzvaras, nav ielaistu vārtu, bet…. olimpiskās ceļazīmes liktenis mūsu grupā tāpat izšķirsies rītvakar pēdējā spēle Latvija – Francija. Kas uzvarēs, brauks uz Pekinu, Tiešraide LTV 7 jau no 16.30.