Pārbaudes spēle hokejā. Latvija – Norvēģija

Latvijas hokeja izlase, gatavojoties olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīram, šovakar Arēnā Rīga aizvada pirmo no divām pārbaudes spēlēm pret Norvēģiju.

Abas komandas šovakar vēl nav savā labākajā sastāvā, tomēr Latvijas valstsvienībai ierindā ir divi NHL spēlējošie uzbrucēji un 6.minūtē tieši viņi parūpējās par pirmajiem gūtajiem vārtiem. No Rūdolfa Balcera piespēles ar ļoti precīzu plaukstas metienu norvēģu vārtsargu Henriku Holmu pārspēja Zemgus Girgensons. Arī turpinājumā aktīvāk uzbruka Latvijas hokejisti, kuri veiksmīgi izturēja arī skaitlisko mazākumu, un pirmajā pārtraukumā ejot, rezultāts bija 1:0 Latvijas labā. Šobrīd rit otrā perioda 11. minūte un rezultāts ir 1:0 Latvijas izlases labā.