Latvijas hokeja izlase aizvadījusi pirmo treniņu

Latvijas hokeja valstsvienība jau domā par savu Olimpisko kvalifikāciju uz Pekinas ziemas spēlēm. Kvalifikācija augusta izskaņā norisināsies Rīgā. Pēc pirmās nedēļas treniņiem ar hokejistiem tikās arī Andris Auziņš.

Olimpiskās kvalifikācijas turnīrs Rīgā sāksies 26. augustā – tur Latvijas, Francijas, Itālijas un Ungārijas izlases savā starpā noskaidros tikai vienu valstsvienību, kas izcīnīs ceļazīmi uz nākamā gada Pekinas Ziemas Olimpiādes spēlēm. Pirmajā sagatavošanās ciklā komandu vada Artis Ābols, treniņos piedalās 31 hokejists – netrūkst valstsvienības pamatvērtību, kuriem atvaļinājumi beigušies un ar lielāko prieku atgriežas uz ledus.

Intervija - Ronalds Ķēniņš, Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs

Intervija - Renārs Krastenbergs, Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs

Treniņi izlasei līdz pat nedēļas beigām, bet pēc tam tie hokejisti, kuriem ir līgumi, jau dosies uz saviem klubiem. Nākamie izlases koptreniņi sāksies 9. augustā – vairāk nekā divas nedēļas pirms Olimpiskās kvalifikācijas sākuma.

Intervija - Ronalds Ķēniņš, Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs

Intervija - Renārs Krastenbergs, Latvijas hokeja valstsvienības uzbrucējs

Olimpiskajā kvalifikācijā valstsvienībā piekrituši spēlēt arī mūsu NHL spēlētāji – Bļugers, Balcers un Girgensons, kurš sadziedējis ilglaicīgu traumu, kas liedza spēlēt visu iepriekšējo sezonu. Pēc trim dienām gaidāma NHL šī gada jauno spēlētāju izvēles ceremonija. Drafta prognozēs manāmi arī Martins Laviņš un Anrī Ravinskis.

Komentāri

Kategorijas