UEFA Konferences līgas kvalifikācija. "Valmiera FC" 0:0 FK "Sūduva"

Valmieras vēsturē šī bija tikai trešā Eirokausu spēle, pirmajās divās - pērn Eiropas līgā un šosezon Konferences līgas pirmajā spēlē pret Sūduvu – zaudējumi. Nosacītajā mājas laukumā Daugavas stadionā gan aina jau pēc 10 spēlētām minūtēm zīmējās valmieriešiem patīkama – Tamaza Pertijas vīri dominēja laukumā, tiesa nespēja izmantot pašu izspēlētās vārtu gūšanas iespējas. Lai panāktu vismaz pagarinājumu Valmierai vajadzēja jebkādu uzvaru, otrajā puslaikā pārlieku lielā centība teju iegāza, par laimi principā vienīgo leišu sitienu pa vārtiem Rihards Matrevics. Pēdējās minūtēs laukumā milzīgs haoss, bet Sūduva spēja noturēt sev izdevīgo 0:0 un pateicoties pirmās spēles uzvarai 2:1 iekļuva nākamajā Konferences līgas kārtā.

Intervija - Tamazs Pertija, «Valmiera FC» galvenais treneris

«Pēc spēles jūs visi visu redzējāt, Sūduvai bija tikai viens stūra sitiens. Noturēja 0:0, un tika tālāk. Vienkārši atspēlēja šo spēli, kaut kur pavilka laiku, kaut kur vēl ieguva laiku. Man vispār nav nekādu pretenziju pret saviem puišiem, no paša sākuma līdz pat beigām viņi cīnījās.»

Valmierai Eirokausu sezona beigusies, tagad komandai atlicis cīnīties vien par Latvijas čempiontitulu un Latvijas kausu.