«Valmiera FC» gatavojas UEFA spēlei

Daugavas stadionā Valmiera spēlēs, jo pašu laukums UEFA nosacījumiem neatbilst. Pirmajā spēlē Marijampolē pret Sūduvu Valmiera zaudēja 1:2, tātad jebkāda uzvara Valmierai dos vismaz papildlaiku.

Intervija - Tamazs Pertija, «Valmiera FC» galvenais treneris

«Kaut kā negribas pirms spēles teikt, ka mēs esam uz pareizā ceļa un tā tālāk. Es varu pateikt, ka es ticu saviem futbolistiem, zinu, ka mums ir laba komanda. Nedomāju, ka kāds vispār var to noliegt. Bet visiem vajag rezultātu. Tas izteiks visu.»

Arī rītdien Latvijā sola ļoti karstu svelmi, Pertija gan uzskata, ka spēles plāns nemainīsies, plānots augsts presings un ātrs futbols. Tiesa Lietuvas kluba rīcībā ir krietni pieredzējušāki spēlētāji.

Intervija - Tamazs Pertija, «Valmiera FC» galvenais treneris

«Jā, mums pietrūkst sešu spēlētāju, sešu pamatsastāva spēlētāju. Tā futbolā notiek, ne tikai futbolā. Kad tu gatavojies kaut kam lielam, bet notiek lietas ar ko nerēķinājies. Jā, mums nav sešu spēlētāju, bet toties tie, kuri spēlēs, es katram no viņiem ticu, citādāk es viņus sastāvā neliktu.»

Arī divi citiem Latvijas klubiem Liepājai un RFS rītdien Konferences līgā atbildes spēles izbraukumā. Kurzemnieki jau nokļuvuši Maķedonijā, bet RFS lidojums uz Fēru salām nelabvēlīgo laikapstākļu dēļ pārcēlās tikai uz pašu vakaru un Latvijas vicečempioni Fēru laukumu varēs izmēģināt tikai rītdien – spēles dienā!

Komentāri

Kategorijas