Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - FK "Spartaks"

«Mettas» un «Spartaka» mačā, lai arī turnīra tabulā augstāk atrodas jūrmalnieki, spēles sākumā vairāk uzbruka rīdzinieki. Viņiem bija trīs labas izdevības gūt vārtus, taču allaž labi nospēlēja jūrmalnieku vārtsaDāvis Ošs. Puslaika otrajā pusē jau līdzīgi momenti radās arī «Spartaka» futbolistiem, tomēr arī viņiem neveicās. Cīņas liktenis izšķīrās otrajā spēles daļā. Puslaika vidū jūrmalnieku ātru uzbrukum sekmīgi noslēdza kamerūnietis Leonels Vambā un panāca 1-0 viesu labā. Spēle atdzīvojās. Rīdzinieki metās atspēlēties un visus spēkus raidīja uzbrukumā virzienā. Tomēr to izmantoja pretinieki. Pāris minūtes pirms spēles beigām Adams Markijevs ar rikošeta palīdzība otro reizi raidīja bumbu «Mettas» vārtos, bet kompensācijas laikā jūrmalnieki guva arī trešos vārtus. Līdz ar to «Spartaka» futbolistiem vērtīga uzvara pār «Mettu» ar 3-0.

Intervija - Raivis Skrebels, FK «Spartaks» pussargs

Panākums ļauj «Spartaka» futbolistiem apsteigt «Daugavpils» klubu, un pakāpties uz piekto vietu tabulā. Bet «Metta» paliek 7.vietā.