Luka Banki vadībā Latvijas basketbola izlase gatavojas pārbaudes spēlei

Latvijas basketbola valstsvienība rītvakar Glivicē aizvadīs pirmo pārbaudes spēli jaunā galvenā trenera Lukas Banki vadībā. Ko varam gaidīt no izlases stāsta Andris Auziņš.

Latvijas basketbola valstsvienības galvenā trenera Lukas Banki vadībā valstsvienība trenējas jau otro nedēļu. Rītvakar pārbaudes spēlē Banki izvēlējies sastāvā iekļaut sešus debitantus!

Intervija - Luka Banki, Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris

«Jābūt gataviem ziemai, tad nebūs pieejami NBA spēlētāji, lielākā daļa Eirolīgas spēlētāji. Tādēļ mums jāvelta milzīga uzmanība uz daudz vairāk baketbolistiem nekā iepriekš. Katram basketbolistam ir jāliek justiem kā mazai daļai no valstsvienības.»

Intervija - Rinalds Mālmanis, Latvijas basketbola valstsvienības uzbrucējs

Pieredzējušākais basketbolists sastāvā noteikti būs Dairis Bertāns. Trīspunktu metienu meistaru no Rūjienas Banki izvēlējies par valstsvienības kapteini.

Intervija - Dairis Bertāns, Latvijas basketbola valstsvienības aizsargs

Intervija - Luka Banki, Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris

«Viens no iemesliem, kāpēc Dairis ir šeit - ir lai iedvesmotu citus. Šeit ir daudzi basketbolisti, kuriem šī ir debija valstsvienībā - pievienojot tādu spēlētāju kā Dairis treniņiem - tā ir pieredze. Kopā trenēties, pusdienot, būt blakus ģērbtuvē - tā ir neatsverama pieredze jaunajiem.»

Brīvprātīgie izlases treniņi vasarā norisināsies vairākkārt, lai komanda labāk sagatavotos augustā Rīgā notiekošajā Pasaules kausa priekškvalifikācijas turnīrā.

Komentāri

Kategorijas