Pludmales volejbols

Latvijas otrs labākais pludmales volejbola duets Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš Jūrmalā gatavojas sezonas svarīgākajam turnīram Kontinetālā kausa finālam, kur būs iespēja tikt pie olimpiskās ceļazīmes. Viņu treniņā viesojās Matīss Timofejevs.

Nupat Jūrmalā ieradies itāļu treneris Marko Solustri, ar šo speciālistu Samoilovs/Šmēdiņš uzsāka sadarbību 2020.g. janvārī, pēc tam, kad šķīrās pāra ceļi ar Genādiju Samoilovu.

Itāļa vadībā strādāts pusotru gadu – sniegums bijis stabils, bet nepietiekams, lai kvalificētos Olimpiskajām spēlēm Olimpiskā ranga ietvaros... Šosezon Covid ietekmē gan norisinājās vien 4 zvaigžņu turnīri, nebija nevienas 5 zvaigžņu sacensības.

Intervija - Aleksandrs Samoilovs, pludmales volejbolists

Intervija - Marko Solustri, Samoilovs/Šmēdiņš dueta treneris

«Lai izveidotu labu komandu vajadzīgi vismaz 2 gadi. Protams viņi ir pieredzējuši – no vienas puses tas ir ļoti labi, bet no otras sarežģīti. Kad tu vēlies ieviest jaunas lietas komandā, kas kopā spēlējusi tik ilgi, tas nav viegli.»

Latvija ir iekļuvusi starp 16 valstīm, kuras piedalīsies Eiropas Kontinentālā kausa finālā Nīderlandē. Kopā ar Samoilovu Šmēdiņu Latviju pārstāvēs jaunie Bedrītis/Rinkevičs. Tas tāpēc, ka Pļaviņš/Točs, kuri jau kvalificējušies Tokijai, nedrīkst spēlēt šajā turnīrā. Formāts ir vienkāršs – jāuzvar visas spēles – katrā duelī jāizcīna divas uzvaras.

Intervija - Aleksandrs Samoilovs, pludmales volejbolists

Solustri vadībā Samoilovs/Šmēdiņš turpinās trenēties Jūrmalā, bet 21. jūnijā dosies uz Nīderlandi. Kontinentālā kausa fināls norisināsies no 23. līdz 26. jūnijam.

Komentāri

Kategorijas