Деревья на грани жизни и смерти

„Latvijas Televīzijas (LTV) jaunais rīta ziņu raidījums „Rīta Panorāma« piesaistījis plašu auditorijas interesi un kļuvis par nopietnu konkurentu komerckanālu rīta raidījumu blokiem,» informē VSIA „Latvijas Televīzija" valdes priekšsēdētājs Ivars Belte uzsverot, ka tas apliecina LTV Ziņu dienesta profesionalitāti, spēju būt pirmajiem un par svarīgiem jautājumiem spriest arī atraktīvā, skatītājus uzrunājošā veidā.

LTV jaunās sezonas produkts „Rīta Panorāma« piesaista arvien plašāku auditoriju, tā popularitāte lēnām aug un sāk veidoties pastāvīgu skatītāju loks, kam ir tendence augt. Spriežot pēc reitingiem, atsevišķās dienās „Rīta Panorāma» ir spējusi izkonkurēt komerctelevīziju piedāvātos rīta ziņu blokus. Pētījumu aģentūras „TNS Latvia« dati liecina, ka, piemēram, pagājušajā ceturtdienā, 19. septembrī, LTV1 pārraide „Rīta Panorāma» ar skatīšanās laika daļu 21,6% komerckanālu vidū pārspēja savu konkurentu LNT „900 sekundes".

„Protams, mēs apzināmies, ka šis ir tikai sākums Latvijas Televīzijas jaunajai sezonai un izaugsmei. Šis sezonas sākuma nedēļās sasniegtais ir jāpilnveido un jāattīsta. Jaunās sezonas rādītāji, īpaši ziņu un kultūras blokā, apliecina, ka LTV ir konkurētspējīgs medijs un drīzākajā laikā kļūs par vienu no vadošajām televīzijām valstī," uzskata I. Belte.

LTV Ziņu dienests rudens sezonā darbu uzsācis jaunā studijā un nostiprina jau esošās pozīcijas kā ziņu līderis, kas ir kopā ar LTV skatītāju visu aktīvo diennakts laiku. Darbdienu rītos skatītājus informē agrākais ziņu izlaidums Latvijas televīziju kanālos, LTV1 jaunums – raidījums „Rīta Panorāma« no pulksten 6.30 līdz 8.30. Pirmais vakara ziņu izlaidums Latvijas televīzijās – LTV1 Dienas ziņas no pulksten 18.00 – 18.40 – koncentrēti un daudzpusīgi informē par aktuālāko, sniedzot informāciju par notikumiem novados, kā arī īpašu uzmanību pievērš laika, sporta un kultūras ziņām. Vakara „Panorāma» televizoru ekrānos redzama skatītājiem ierastajā laikā – pulksten 20.30, bet jaunā kvalitātē – kā analītisks raidījums, kas nevis tikai atbild uz jautājumiem „kas, kur un kad«, bet analizē, pēta un skaidro, atbildot uz jautājumu „kāpēc». Nodrošinot Nakts ziņas tiešraidē, LTV piedāvā sekot līdzi Latvijas un pasaules notikumiem arī vēlā vakarā, sniedzot ziņas, par kurām konkurenti dažkārt informē tikai pēc 24 stundām.

Valsts sabiedrība ar ierobežotu atbildību „Latvijas Televīzija" ir moderns medijs, kas atspoguļo sabiedrības intereses televīzijas kanālos LTV1 un LTV7 (internetā – www.ltv.lv un www.lsm.lv). VSIA LTV skatītājiem Latvijā un ārpus tās robežām piedāvā operatīvu, objektīvu informāciju par sabiedriskajiem procesiem Latvijā, Baltijā un pasaulē. Sabiedriskās raidorganizācijas darbību uzrauga Nacionālā elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (NEPLP). Pašreiz uzņēmums nodrošina vairāk nekā 450 darbavietas.

Latvijas Televīzija ir pirmā televīzija Baltijā. LTV (tolaik - Rīgas televīzijas studijas) pirmā pārraide notika 1954. gada 6.novembrī.

Papildinformācija:

Laura Brokāne
Komunikācijas speciāliste

Tālr. 67200751
Mob. 27491279
E-pasts: [email protected]

Komentāri

Kategorijas