Latvijas čempionāts florbolā sievietēm. Fināls. "Rubene" – "Ķekavas Buldogs"/NND

Sieviešu čempionātā jau noskaidrojušās visas medaļu ieguvējas. Zelta duelī starp «Rubenes» un «Ķekavas Buldogs»/NND otrajā finālspēlē  visu laiku neliels teritoriāls pārsvars piederēja rubenietēm, bet «Ķekavas» komanda izmantoja pretuzbrukumu taktiku. Tādā veidā 1.perioda beigās Kristiāna Biezuma ar skaistu metienu panāca 1-0 «Buldogs» labā. Savukārt otrajā trešdaļā rubeniete Simona Grapēna atbildēja ar izmantotu skaitlisko vairākumu, un atkal iestājās līdzsvars. Trešā perioda sākumā Grapēna ar atkārtotu metienu no vārtu priekšas jau vadībā izvirzīja «Rubenes» komandu. Rezultāts tā arī nemainījās un uzvaru ar 2-1 izcīnīja «Rubenes» komanda. Sērijā tai uzvara ar 2-0 un zelta medaļas rokā.

Intervija - Simona Grapēna, «Rubene» uzbrucēja

«Rubenes» florbolistes, izlaižot pērn nepabeigto turnīru, izcīnīja Latvijas čempionu nosaukumu septīto reizi pēc kārtas.