Latvijas futbola Virslīga. "Riga FC" - FK "Metta"

Latvijas futbola Virslīgā šodien aizvadīta viena spēle "Riga FC" - FK "Metta", kuru vēroja kolēģis Andris Auziņš.

Vienīgajā Futbola virslīgas spēlē pēdējo trīs gadu čempione «Riga FC» savā laukumā Ķeizarmežā uzņēma FK «Metta». Šī bija pirmā spēlē čempioniem pēc galvenā trenera Denisa Laktionova atlaišanas, komandu šodien vadīja Kristaps Blanks.

Pārkāpumiem bagātā spēlē izšķirošas bija pirmā puslaika beigas, Vladimirs Kamešs atklāja spēles rezultātu, FK «Metta» plānus izjauca Iļjas Korotkova noraidījums pēc kā francūzis Leo dubultoja Rīgas pārsvaru. Spēle mierīgāka nepalika un tiesnesim šajā cīņā nācās parādīt desmit dzeltenās kartītes un vienu sarkano. Tieši pārkāpuma dēļ izskaņā metta vēl nopelnīja 11m soda sitienu uz saviem vārtiem, ko realizēja brazīlietis Brisola un «Rigai» droša uzvara 3:0 un vismaz uz brīdi «Riga FC» kļuva par čempionāta līderi.

Intervija - Armands Pētersons, «Riga FC» aizsargs

Futbola virslīgā rītdien vēl trīs spēles, bet pēc tam izlašu pārtraukums. Latvijas valstsvienībai pirmais treniņš jau svētdienas vakarā.