Latvijas handbola Virslīgas fināla 2. spēle HK "Ogre" 34:45 ZRHK "Tenax Dobele"

Pārsteidzoši finālā iekļuvusī HK «Ogre» arī sērijas otrajā spēlē pret ZRHK «Tenax Dobele» nespēja likt pretī neko citu, kā vien cīņassparu. Dobelei pamatsastāvā seši Latvijas izlases spēlētāji, bet vēl trīs uz soliņa, kamēr HK «Ogre» sastāvā neviena. ZRHK «Tenax Dobele» izlašnieki arī noteica toni laukumā – kas ātri deva +4. HK «Ogre» ātrās pārejas uzbrukumā sākumā strādāja, taču jau puslaika veiksmīgā izskaņa Dobelei deva +8.

Arī otrajā puslaikā ZRHK «Tenax Dobele» gāzi neatlaida un laukumā vēl aizvien daudz spēlēja līderi, kuri spēja caursist ogrēniešu aizsardzību bieži jo bieži un 15 minūtes pirms spēles beigām Dobeles pārsvars jau pārsniedza desmit vārtu robežu. Uzvarētājs bija skaidrs – 45:34 uzvara Dobelei, sērijā līdz trim uzvarām tagad 2:0 ZRHK «Tenax Dobele» labā un sestdien Dobelē «Tenaxam» ir iespējas kļūt par Latvijas čempionvienību.