V.I.P. 18. maijs. Administratīvās justīcijas erudītu fināls

Administratīvās justīcijas erudīti tiksies finālspēlē. Komandu kapteiņi – Lauma Paegļkalna un Miķelis Zumbergs. Spēles vadītājs Uģis Joksts jautās par Kleopatru, par Sausā likuma atcelšanu ASV, dažiem jurisprudences terminiem.

Spēlē būs divi skatītāju jautājumi un, protams, komandu sagatavotie jautājumi pretiniekiem.

Lauma Paegļkalna – komandas kapteine, jūrmalniece, Senāta Administratīvo lietu departamenta senatora pienākumu izpildītāja. Vissvarīgākais pasaulē ir ģimene un meita Madara. Mūžīgā optimiste, izaugusi mākslas, kino, mūzikas un literatūras pasaulē, starp radošiem cilvēkiem ar ideāliem par brīvu Latviju. Ir urbāniste, patīk ceļot un izzināt pasaules pilsētas, noklīstot no tūristu takām.

Roberts Lazda – tukumnieks, jurists, Administratīvās rajona tiesas tiesneša palīgs. Radošs un dzīvespriecīgs. Ārpus darba interesējas par arhitektūru un dizainu. Patīk un labi sanāk gatavot ēst. Brīvo laiku pavada pie dabas. Pirmo reizi piedalās TV raidījumā un šāda mēroga erudīcijas spēlē.

Arlita Zariņa – Administratīvās rajona tiesas tiesnese. Ar kapteini darbojas Latvijas Administratīvo tiesnešu biedrības valdē, organizējot diskusijas administratīvajiem tiesnešiem. Brīvajā laikā izbauda pārgājienus dabā, īpaši gar jūru vai kalnos, izceļas ar nepacietību un zinātkāri. Arlitas aprūpē uzplaukst krāšņākie amariļļi.


Miķelis Zumbergs – komandas kapteinis, ilgus gadus bijis uzticīgs administratīvajai justīcijai. Tagad meties izaicinājumā un kļuvis par Ekonomisko lietu tiesas tiesnesi. Brīvajā laikā apvieno ultramaratonu skriešanu ar kora dziedāšanu.

Jānis Geks – jurists, senatora palīgs, arī sertificēts pirtnieks, labprāt laiku pavada pie dabas, vislabāk pie jūras. Interesē veselīgs dzīvesveids, rūpes par fizisko un garīgo veselību. Patīk ceļot – doties tuvos un tālos svētceļojumos.

Eva Vīksna – bijusī Miķeļa kolēģe, ilgstoši strādājusi tiesu sistēmā par senatora un vēlāk Satversmes tiesas tiesneša palīdzi, bet nu devusies jaunos izaicinājumos. Brīvajā laikā patīk doties pārgājienos, skriet un atklāt neierastus hobijus.

Komentāri

Kategorijas