J. Lūša piemiņas kausa izcīņa šķēpmešanā

Jāņa Lūša piemiņas kausa izcīņā šķēpa mešanā sezonas piekto labāko rezultātu pasaulē sasniedza Līna Mūze. Par notikumiem Jelgavā stāsta mūsu korespondents Normunds Melderis.

Zemgales olimpiskā centra stadionā sieviešu konkurencē piedalījās 11 sportistes, to skaitā 2 no igaunietes un viena lietuviete. Tomēr vadošās lomas spēlēja mūsu līderes. Jau pirmajā metienā aizmetot šķēpu 64 metrus un 81 centimetru tālu, uzvaru sev nodrošināja Līna Mūze, kurai tas ir jau otrais panākums šajās sacensībās.

Intervija - Līna Mūze, sacensību uzvarētāja

Otro vietu ieguva Anete Kociņa, kura uzrādīja rezultātu 62 metri un 44 centimetri. Bet laureātu trijnieku noslēdza Madara Palameika, kas šķēpu aizmeta 60 metrus un 10 centimetrus tālu. Tātad visas medaļnieces pārsniedza 60 metru robežu. Vīriešiem startēja 9 šķēpa metēji. No Latvijas līderiem izpalika vien Gatis Čakšs. Šoreiz galvenā cīņa par uzvaru ritēja starp Rolandu Štrobinderu un Patriku Gailumu. Lai arī sērija stabilāka bija Rolandam, tālāko metienu 80 metrus un 79 centimetrus sasniedza Patriks Gailums.

Intervija - Patriks Gailums, sacensību uzvarētājs

Štrobinders spēja aizmest šķēpu 78 metrus un 85 centimetrus tālu. Bet trijnieku noslēdza Svens Grīva, kura kontā 76 metri un 14 centimetri.

Komentāri

Kategorijas