Autošosejas sacensības "DeWALT Grand Prix"

Biķernieku trasē šodien sākās Ziemeļeiropas un Baltijas čempionāta pirmais posms De Walt Grand Prix sacensības autošosejā. Bija acīmredzams, ka dalībnieki bija nocietušies pēc īstie startiem. Pirmajā sacensību dienā lielāko interesi izraisīja masveidīgie BMW 325 kausa izcīņas starti, kur piedalījās 33 sportisti. Abos braucienos uzvarēja Konstantīns Calko. Turklāt otrajā braucienā viņš ilgu laiku bija trešais, bet, izmantojot Matīsa Mežaka un Karoļa Jovaišas cīņu, viņš apsteidza konkurentus.

Intervija - Konstantīns Calko, BMW 325 kausa uzvarētājs

Vēsturisko Formulu braucienos «Mondial» klasē abos braucienos nepārspēts palika Andris Griķis, kuram sīvāko konkurenci izrādīja Raitis Mūrnieks.

Intervija - Andris Griķis, «Mondial» klases uzvarētājs

Baltic Touring Car klasē dominēja lietuvieši, kas izcīnīja visu goda pjedestālu. Pašlaik Biķerniekos turpinās 6 stundu izturības brauciens komandām, bet rīt dalībnieki sacentīsies vēl piecās auto klasēs.