Latvijas handbola Virslīgas pusfināls SK "Latgols" - "Tenax Dobele"

Par pirmajiem Latvijas čempionāta finālistiem kļuvuši Dobeles Tenax handbolisti, kuri ar 38:18 sagrāva Latgols un pusfināla sērijā uzvarēja ar 2:0. Par pirmo spēli otrajā pusfinālā stāsta Normunds Melderis.

«Celtnieks Rīga» un «Ogres» komandu pārī par favorītiem tika uzskatīti rīdzinieki, kas regulārajā turnīrā bija iekrājuši 7 punktus vairāk nekā ogrēnieši. Arī pirmo spēli viņi aizvadīja savā laukumā. Tas gan nekādas dividendes nedeva. Lai arī «Celtnieki» pārsvarā bija vadībā pārsvars bija neliels vien daži vārti. Pirmā puslaika beigās «Ogre» panāca neizšķirtu 15-15. Otrajā spēles daļā turpinājās līdzīga spēle, taču puslaika otrajā daļā jau vadību ieguva «Ogres» handbolisti + 3. Spēle beigās bija rezultāta šūpoles, kuras šoreiz nosvērās par labu «Ogres» komandai, kas izcīnīja mazliet negaidītu uzvaru mačā ar 34-33. Uzvarētāju labā 9 vārtus guva Toms Lielais, bet 8 Renāts Hovratovičs. Atbildes spēle notiks jau rīt Ogrē.