V.I.P. 10. maijs. Otrais pusfināls. Administratīvās justīcijas erudīti

Četrdesmit minūtes pavadīsiet spraigi, saturīgi, ar labām emocijām. VIP ložā pie Uģa Joksta – administratīvās justīcijas pārstāvji.

Kapteiņiem Miķelim Zumbergam un Arvīdam Dravniekam kopā ar komandām būs jāmeklē atbildes uz jautājumiem par Baraku Obamu, Deividu Boviju, Nāves ieleju, puču, Panamas kanālu, Skrundu.

Miķelis Zumbergs – komandas kapteinis, ilgus gadus bijis uzticīgs administratīvajai justīcijai. Tagad meties izaicinājumā un kļuvis par Ekonomisko lietu tiesas tiesnesi. Brīvajā laikā apvieno ultramaratonu skriešanu ar kora dziedāšanu.

Jānis Geks – jurists, senatora palīgs, arī sertificēts pirtnieks, labprāt laiku pavada pie dabas, vislabāk pie jūras. Interesē veselīgs dzīvesveids, rūpes par fizisko un garīgo veselību. Patīk ceļot – doties tuvos un tālos svētceļojumos.

Eva Vīksna – bijusī Miķeļa kolēģe, ilgstoši strādājusi tiesu sistēmā par senatora un vēlāk Satversmes tiesas tiesneša palīdzi, bet nu devusies jaunos izaicinājumos. Brīvajā laikā patīk doties pārgājienos, skriet un atklāt neierastus hobijus.


Arvīds Dravnieks – komandas kapteinis, padomju laikos studējis teoloģiju, ir maģistra grāds tiesību zinātnē. Valststiesību eksperts, pasākumu rīkotājs, piemēram, LAMPAS sarunas Cēsu Izstāžu namā. Joprojām grūti atbildēt uz jautājumiem ar «jā» vai «nē». Savu dārzu veido tikai no draugu dāvinājumiem!

Jautrīte Briede – tiesību zinātņu doktore, Augstākās tiesas senatore un LU Juridiskās fakultātes profesore. Labprāt atpūšas, strādājot dārzā, ceļo, sēņo. Ir nobraukusi 800 km ar velosipēdu pa Maroku, peld, slēpo un trīs reizes nedēļā 2 minūtes stāv uz galvas!

Valda Zommere – administratīvajās tiesās strādā no savas pirmās darba dienas, šobrīd ir Administratīvās apgabaltiesas tiesnese. Ziemā slēpo, rudenī sēņo. Patīk teātris un koncerti, interesē astroloģija un ezotērika.

Komentāri

Kategorijas