Latvijas futbola Virslīga. BFC Daugavpils - FK Liepāja

Šīs sezonas sākums krietni veiksmīgāks izvērtās «Daugavpils» futbolistiem, kamēr liepājnieku starts bija itin pieticīgs. Šīs spēles pirmajās 45 minūtēs bīstamu momentu bija pamaz – spilgtākais bija liepājnieku uzbrucēja Artūra Karašauska tālsitiens pa pārliktni. Rezultāts 0-0 bija kā iesaldēts. Viss atrisinājās otrā puslaika pēdējās10 minūtēs. Vispirms divas labas izdevības garām palaida mājinieki. Taču nepilnas  minūtes līdz pamatlaika beigām pēc centrējuma Jevgēņijs Berjozkins ar galvu raidīja bumbu daugavpiliešu vārtos. Tas ļāva «Liepājas» futbolistiem svinēt vērtīga panākumu viesos ar 1-0. Uzvara ļāva kurzemniekiem pietuvoties «Daugavpils» komandai 1 punkta attālumā un ieņemt tabulas piekto pozīciju.