Pārbaudes spēle hokejā. Slovākija – Latvija

Latvijas valstsvienība šovakar aizvadīja jau otro oficiālo pārbaudes spēli izbraukumā pret Slovākiju. Vakar uzvara pagarinājumā ar 2-1, bet šodien pagarinājumā zaudējums 0-1. Vārtos vakar bija Jānis kalniņš, šodien Ivars Punenovs. Pēc pirmā perioda bezvārtu neizšķirts 0-0.

Pēc otrā perioda arī nebija vārti gūti, tāpat 0 pret 0. Beigu perioda pirmajā minūtē gan panākums mūsējiem, bet – pēc ilgas skatīšanās, tiesneši tos neatzina, mūsējais esot bijis vārtsarga laukumā. Vārti gūti, bet neatzīti un joprojām 0-0.

Vēlāk arī slovāki pārspēja Punenovu, bet,… Tieši tas pats. Tiesneši pēc videonoskatīšanos šo guvumu tomēr arī neatzina, uzbrukums pirms tam mūsu vārtsargam. Atkal pagarinājums – tajā uzvaras ripu jau pirmajā minūtē iemeta jaunais slovāku hokejists Slafkovskis – mūsu spēlētāji nesapratās ar vārtsargu Punenovu.

Pēcspēles treniņu metienu sērijā šoreiz ar 2-1 uzvara atkal Latvijai.