Telpu futbola Virslīgas ceturtdaļfināls. FK "Nikars" - TFK "Rēzekne"

Tieši šo klubu duelis izraisa vislielāko intrigu, un pirmā spēle to apliecināja. Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva rēzeknietis Vitālijs Aguls. «Nikars» futbolistiem ilgu laiku neizdevās atspēlēties, un tikai otrā puslaika sākumā Maksims Neverovskis guva atbildes vārtus. Puslaika vidū pēc labas izspēles Renārs Pastars jau vadībā izvirzīja rīdziniekus. Taču pēc 5 minūtēm viesi panāca neizšķirtu 2-2, kad izcēlās Edgars Tarakanovs. Līdzsvars noturējās līdz pat 37.minūtei, kad pēc «Rēzeknes» leģionāra Daniela Roblesa sitiena bumba nonāca savas komandas cietoksnī. Pēc minūtes «Nikars» panākumu nostiprināja Konstantīns Zabarovskis, kurš raidīja bumbu jau tukšos vārtos. Gala iznākums – «Nikars» uzvara ar 4-2. Pārliecinošas uzvaras pirmajās spēlēs guva «Rabas», «Jēkabpils» un «Jelgavas» komandas.