Latvijas futbola Virslīga. FK "Metta" - RFS

Savas ambīcijas «Mettas» futbolisti apliecināja jau sākumā, kad Junusa Muritala atklāja gūto vārtu skaitu. Turpinājums gan piederēja par favorītiem uzskatītajiem RFS futbolistiem. Puslaika vidū Luka Rezende panāca izlīdzinājumu. Pēc desmit minūtēm Darko Micevskis ar viltīgu sitienu tālajā vārtu stūrī guva otros vārtus RFS labā. Otrā puslaika sākumā Žiga Lipučeks ar galvu raidīja bumbu «Mettas» vārtos, un rezultāts kļuva 3-1. Likās, ka te viss skaidrs. Tomēr tad ļoti kuriozā veidā pēc «Mettas» futbolista Emīla Birkas centrējuma bumbas trajektorija pārsteidza RFS vārtsargu un atrada vietu jau vicečempionu vārtos. «Mettas» futbolisti turpināja cīnīties līdz galam, un jau kompensācijas laika pēdējās sekundēs Iļja Korotkovs panāca neizšķirtu 3-3. Pateicoties šim varoņdarbam, «Metta» pameta tabula pēdējo ailīti, to atstājot «Ventspils» futbolistiem.