Grifa Džounsa ceļojums Jaunzēlandē. Dokumentālu filmu cikls. 1. sērija (12+)

Britu komiķis un aizrautīgs ceļotājs Grifs Rīss Džounss sakravās somas, uzvilks pārgājienu zābakus un dosies dabā, lai iepazītu Jaunzēlandi. Dodieties viņam līdzi šai ceļojumā, kurā Grifs brauks ar mašīnu, velosipēdu un kuģi, lidos un burās no Ziemeļu salas augšgala līdz Dienvidu salas tālākajam galam, izvēloties mazāk zināmus ceļus un takas.

Katras sērijas sākumā Grifs pieņems izaicinājumu, kas ļaus viņam labāk iepazīt ne vien zemi, bet arī tās dažādos iedzīvotājus, un uzzināt, ko mūsdienās nozīmē būt jaunzēlandietim. Grifs izmēģinās dažādas aktivitātes un atklās katra reģiona vēstures un kultūras slāņus, parādot labāko, kas atrodams Aotearoa – garā, baltā mākoņa zemē.

1. sērija.

Grifs uzsāk ceļojumu Jaunzēlandes tālākajā ziemeļu punktā, Ringas ragā, kur viņu sagaida un uzņem reģiona maoru vadonis. Pirmais izaicinājums ir justies kā mājās, un Grifs to izmanto, lai iepazītu salas vēsturi un cilvēkus, kas laika gaitā šeit apmetušies. Viņš dodas zvejot un uzzina par vaļu un roņu medniekiem, kas reiz dzīvojuši Ziemeļu salā, apmeklē brīvdabas mākslas muzeju un valsts lielāko pilsētu Oklendu, kur kopā ar vietējo komiķi Benu Hērliju apspriež jaunzēlandiešu unikālās īpašības.

Komentāri

Kategorijas