Latvijas futbola Virslīga

RFS šodien uzņēma Liepāju, bet Valmiera tikās ar Ventspili un par notikumiem laukumos stāsta Normunds Melderis.

RFS - FK «Liepāja»

Līdz šim iepriekšējās kārtās mazliet labāk bija veicies liepājniekiem, kamēr RFS kontā bija tikai 1 punkts Tomēr šoreiz situācija izvērtās citādi. Rīdziniekiem sākot ļoti agresīvi, jau otrajā minūtē Artūrs Zjuzins panāca 1-0 RFS labā. Bet puslaika izskaņā jau pēc Zjuzina piespēles Žiga Lipuščeks ar galvu guva otros vārtus. Otrā puslaika sākumā «Liepājas» uzbrucējs Artūrs Karašausks neizmantoja iespēja vienus vārtus atspēlēt. Pavisam drīz jau RFS kapteinis Tomaš Šimkovičs izpildīja lielisku soda sitienu, un bumba trešo reizi nonāca viesu vārtos. Apmēram 10 minūtes pirms spēles beigām rīdzinieku gūto vārtu kolekciju papildināja arī Darko Lemanjičs, kurš uzstādīja spēles beigu rezultātu - RFS uzvara ar 4-0.

Intervija - Roberts Savaļnieks, RFS pussargs

RFS tas ir pirmais panākums turnīrā, kas ļāva pakāpties vairākas vietas augšup turnīra tabulā.

«Valmiera FC» – FK «Ventspils»

Otrajā diena spēlē «Valmieras» klubs savā laukumā uzņēma «Ventspils» komandu. Kurzemniekiem sezonas sākums izrādījās neveiksmīgs, un šī spēle nebija izņēmums. Pirmajā puslaika valdīja spēku līdzsvars ar minimālām vārtu gūšanas iespējām, tāpēc rezultāts 0-0 bija likumsakarīgs. Toties otrajā spēles daļā jau izpaudās valmieriešu pārākums. Izdevības mājiniekiem bija ļoti daudz, taču allaž kaut kā pietrūka uzbrukuma noslēgumā. Un tikai trīs minūtes pirms spēles beigām pēc filigrānas Ērika Puncuļa piespēles japāņu leģionārs Daisuke Jokota no vārtu priekšas beidzot pārspēja «Ventspils» vārtsargu Vladislavu Lazarevu. Tas ļāva «Valmieras» futbolistiem izcīnīt pelnītu uzvaru ar 1-0. Panākums ļāva valmieriešiem panākt «Daugavpils» klubu un dalīt otro – trešo vietu aiz līderiem – «Riga FC» futbolistiem.