Latvijas futbola Virslīga. FK "Ventspils" - "RFS"

Abas komandas turnīra pirmajā kārtā piedzīvoja neveiksmes, tāpēc bija liela motivācija reabilitēties. Pirmajā puslaikā gan spēlē ritēja ļoti piesardzīga, un bīstamu momentu faktiski nebija. Pēc pārtraukumā aktivizējās uzbrukuma līnija, un darbs radās vārtsargiem. Ilgu laiku gan uz tablo valdīja divas nulles, tomēr apmēram 20 minūtes pirms spēles beigām RFS izdevās laba izspēle un Darko Lemajičs raidīja bumbu mājinieku vārtos. Pēc nepilnām 10 minūtēm sekoja ventspilnieku atbilde – pēc soda sitiena izspēles viņu aizsargs Dmitrijs Litvinskis, gūstot savus pirmos vārtus virslīgā, ar galvu panāca izlīdzinājumu. Spēles beigās vēl viena laba izdevība radās RFS, tomēr rezultāts nemainījās un tika fiksēts neizšķirts 1-1.

Intervija - Dmitrijs Litvinskis, FK «Ventspils» aizsargs

Neizšķirts deva abām komandām pirmos punktus vietas tabulas apakšgalā. Tagad sekos pārtraukums, kas būs saistīts ar valstsvienības spēli Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīrā.