Latvijas Čempionāts vīriešiem volebolā. "RTU/Robežsardze/Jūrmala" - VK "Ezerzeme"

Latvijas volejbola līgā šovakar sākās otrā pusfināla sērija, "RTU/Robežsardze-Jūrmala" pret VK "Ezerzeme". Pirmajā mačā uzvara "RTU/Robežsardze-Jūrmala" 3-1. Par to plašāk Normunds Melderis.

Kauguros notikušās spēles pirmajā setā par favorītiem uzskatītiem mājinieki uzvarēja ļoti viegli, viesiem atdodot tikai 14 punktus. Iespējams, tas iemidzināja mājiniekus, un otrajā setā jūrmalnieki sāka pamatīgi «buksēt». To izmantoja «Ezerzemes» volejbolisti un revanšējās ar 25-19. Trešajā setā jau gandrīz visu laiku vadībā atradās «Robežsardzes» volejbolisti, kuru rindās uzbrukumā iespēlējās Patriks Pinka, un uzvarēja setu ar trīs punktu starpību. Arī ceturtajā, setā, kur treneri neskopojās ar spēlētāju maiņām, priekšā atradās, rīdzinieki. Tomēr seta galotnē daugavpilieši negaidīti viņus panāca. Galotnē, gan izmatojot latgaliešu kļūdas, tomēr pārāki bija RTU, kas līdz ar to uzvarēja visā spēlē ar 3-1.

Intervija - Patriks Pinka, «RTU/Robežsardze/Jūrmala» diognāles spēlētājs

Sērijā līdz divām uzvarām rezultāts ir 1-0 RTU labā. Otrā spēle notiks jau rīt, kad mājinieku lomā būs daugavpilieši.