Latvijas futbola Virslīga. FK "Ventspils" - "Riga FC"

Šodien ar pirmajām trim spēlēm sākās Latvijas futbola virslīgas sezona. FK "Ventspils" savā laukumā pret čempioniem "Riga FC" 0 - 3,  BFC "Daugavpils" 2 – 1 FK "Spartaks", FK "Liepāja" 4 - 1 FK "Metta". Par dienas galveno spēli Ventspilī Normunds Melderis.

Pagājušajā sezonā bez medaļām palikušos ventspilniekus pirmajā kārtā gaidīja nopietns eksāmens – pēdējo trīs gadu čempioni futbola klubs «Riga». Spēles sākums bija samērā līdzīgs. Tomēr tad viesu futbolistam Akselam Oskaram Andersonam padevās lielisks sitiens, un rezultāts kļuva 1-0 rīdzinieku labā. Puslaika beigās ventspilnieki izdarīja jau nopietnu spiedienu uz pretinieku vārtiem, tomēr – bez rezultāta. Situācija mainījās otrā puslaika sākumā, kad viltīgi izpildīta soda sitiena bumbu savos vārtos ievirzīja mājinieks Dmitrijs Litvinskis. Pēc 2-0 spēle nomierinājās. Vienubrīd atkal aktivizējās «Ventspils» futbolisti, tomēr pēdējais vārds piederēja ciemiņiem Edgars Babajans guva trešos vārtus, un rīdzinieki svinēja pārliecinošu uzvaru ar 3-0.

Intervija - Antonijs Černomordijs, «Riga FC» kapteinis

Rīt notiks Virslīgas pirmās kārtas pēdējā spēle, kurā tiksies RFS un «Valmieras» klubi.